sidebar
x

Analiza umów kredytowych

Analiza umów kredytowych

W ostatnim czasie odzywa się do mnie wielu kredytobiorców , którzy podpisali umowy i po fakcie okazuje się ich zobowiązania i deklaracje zapisane w umowach kredytowych są inne niż te obiecane przez doradców bankowych/zewnętrznych przed złożeniem wniosku.  Zgłoszenie zastrzeżeń i analiza po podpisaniu umowy kredytowej daje niewielką szansę na naprawę popełnionych błędów. Zalecam zatem odpowiednie wczesne przygotowanie się do podpisania dokumentacji bankowej. W tym wypadku nie ma niestety odwrotu. Jeśli nie jesteś pewny swojego wyboru, nie masz wystarczającej wiedzy ekonomicznej i matematycznej, słownictwo bankowe jest dla Ciebie niezrozumiałe lub szukasz bezstronnej analizy od profesjonalnego doradcy kredytowego serdecznie zapraszam do kontaktu. Zainteresowanym osobom proponuję kompleksowe sprawdzenie i wyjaśnienie szczegółowych zapisów umowy kredytowej pod kątem:

warunków cenowych i kosztów całkowitych;

sposobu ustalania i ewentualnych zmian stopy procentowej;

wymaganych zabezpieczeń kredytu;

warunków wcześniejszej spłaty;

warunków ewentualnego cross-sellingu (produktów dodatkowych);

zobowiązań i deklaracji wobec banku z tytułu zaciągnięcia kredytu;

warunków wypłaty kredytu;

potencjalnych zagrożeń;

i wielu innych parametrów uzależnionych od indywidualnej sytuacji.

analiza umowy kredytowej

Posiadam wieloletnie doświadczenie w doradztwie w segmencie kredytów hipotecznych. Zrealizowałem ponad 650 kredytów hipotecznych dla moich klientów. Analiza umów kredytowych nie stanowi więc dla mnie żadnego problemu. Miałem do czynienia z kredytami ze wszystkich banków komercyjnych oferujących finansowanie hipoteczne na rynku od strony praktycznej. W związku z tym mam duże doświadczenie w analizie różnego rodzaju dokumentów. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu. Zapewniam komfort, dyskrecję, dogodne miejsce spotkania, zrozumiałe i profesjonalne omówienie wszystkich wątpliwości.

Koszt analizy umowy kredytowej od 100 PLN do 300 PLN w zależności od stopnia trudności zlecenia. Wycena analizy uzależniona jest od zakresu jaki miałaby dana analiza obejmować.

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

Pozdrawiam

Michał Dawidowicz