sidebar
x

O mnie

Witam serdecznie,

Nazywam się Michał Dawidowicz i od stycznia 2009 roku jestem właścicielem firmy doradztwa kredytowego Plan Finance z siedzibą w Warszawie. Przez ten czas pomogłem uzyskać kredyt hipoteczny ponad 6 setkom (mam nadzieję zadowolonych:)) klientów. Prawdopodobnie brałem udział każdym specyficznym przypadku jaki może spotkać doradcę kredytowego.

Jako właściciel a przede wszystkim Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych na co dzień zajmuję obsługą klientów i szeroko rozumianym procesowaniem wniosków o kredyt hipoteczny.

Podczas pierwszego kontaktu z klientem staram się zebrać jak najwięcej danych dotyczących struktury dochodów, wymarzonej nieruchomości oraz indywidualnych oczekiwaniach i wymaganiach. Następnie przygotowuję kilka pasujących i najlepszych ofert, które przedstawiam na spotkaniu. Spotkanie potrafi trwać nawet do 3h dzięki czemu mam możliwość wytłumaczenia wszelkich zawiłości kredytowych ‘Od A do Z”. Moi klienci zawsze znają wszelkie koszta i specyfikę danej oferty. Po akceptacji współpracy z moją osobą przesyłam klientom listę dokumentów oraz niezbędne druki do złożenia wniosków.

Po skompletowaniu dokumentów spotykamy się i wypełniamy bankowe druki. Ja w ciągu 1-2 dni składam wnioski w wybranych bankach. Od tego momentu zaczyna się proces weryfikacji wniosków. Proces ten w zależności od banku i sytuacji trwa od 1 tyg. do nawet 1,5mc. Przez ten czas na bieżąco informuję o postępach, brakach i dodatkowych prośbach ze strony analityka.

Po uzyskaniu decyzji pomagam w negocjacjach oraz pomagam wybrać najlepszą ofertę porównując wszystkie parametry. Wyjaśniam wątpliwości i zawiłości zawarte w umowach kredytowych. Jeśli wszystko jest zrozumiałe i akceptowalne umawiam na spotkanie w banku celem podpisania umowy. W zależności od banku robię to osobiście lub towarzyszę klientom. W każdym momencie mój klient może liczyć na moją pomoc, nigdy nawet podczas kłopotów nie odpuszczam i próbuję uzyskać spodziewany efekt.

Moja rola doradcy kredytowego nie kończy się na podpisaniu umowy. W razie potrzeby pomagam klientom w sprawach związanych min. notariuszem, wpisem do ksiąg wieczystych, deklaracją PCC-3, uruchomieniem kredytu i innymi. Jednocześnie zapewniam klientom kontakt z mojej strony w przypadku, gdyby na rynku w przyszłości pojawiła się lepsza oferta co za tym idzie możliwość refinansowania kredytu by uzyskać lepsze warunki cenowe.

Przez ten krótki okres na bardzo konkurencyjnym rynku wyrobiłem sobie własną markę. 90% moich klientów to osoby z polecenia, potrafię pochwalić się kilkudziesięcioma referencjami, załatwiałem sprawy kredytowe w niemal każdym miejscu w Polsce min.Poznań, Wrocław, Słupsk, Kraków, Katowice , Legnica, Gdańsk i w wielu innych mniejszych miastach. Gwarantuję że każdy z klientów uzyska ode mnie szybką, profesjonalną i kompleksową pomoc.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do czytania!

Michał Dawidowicz

Michał Dawidowicz Doradca Kredytowy <– tu znajdziesz mój profil w biznesowym serwisie GoldenLine.pl