sidebar
x

Referencje

Referencje to podstawa mojej działalności jako właściciel i Specjalista ds.Kredytów Hipotecznych. Na rynku panuje bardzo duża konkurencja, ja sam nie mam dużego wsparcia marketingowego i co najważniejsze klienci wolą korzystać z usług osób sprawdzonych. Mają rację!. Kredyt hipoteczny to często bardzo wysokie kwoty,niewłaściwy dobór bądź niekompetencja osób organizujących to przedsięwzięcie może doprowadzić do bardzo dużych strat. Na zaufanie trzeba bardzo długo pracować, mi się udało i na dziś mogę pochwalić się ponad dwiema setkami referencji.

Oto wycinki z ich części…:

2ehdvy

„…Pan Michał Dawidowicz podjął się trudnego zadania, ponieważ na załatwienie wszystkich formalności mieliśmy niecały miesiąc(od podpisania umowy przedwstępnej do przelania pieniędzy na konto sprzedającego). Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Niewątpliwym atutem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, częste kontakty, pomoc przy wypełnianiu wniosków…”

2

„…Pan Michał Dawidowicz wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego że mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt niewielka udało się nam wywalczyć upragniony kredyt. Myślę że bez pomocy Pana Michała nie miałabym teraz swojego upragnionego mieszkania jest ona bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą. Pomógł mi skompletować dokumenty, na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu.…”

5

„…Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała Dawidowicza z Plan Finance – Niezależni Doradcy Finansowi jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego. Jest bardzo kontaktowy, sumienny, odpowiada na pytania tak że laik jest w stanie zrozumieć kredytowe zawiłości…”

61

„…Zaangażowanie Pana Michała sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale. Rzetelny i profesjonalny stosunek do prowadzonych działań sprawił, że wniosek kredytowy został rozpatrzony pozytywnie w spodziewanym terminie….”

8

”…Doradca Finansowy – Pan Michał Dawidowicz wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Michał jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(np. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku.