x

Nasza siedziba

Nasza siedziba

Nasze biuro mieści się w dogodnym miejscu komunikacyjnym na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Metro Wilanowska. Dokładny adres to Warszawa, ul. Bukowińska 24c m.3.

Biuro jest podzielone na dwa tematyczne pokoje spotkań oraz backoffice. Nasi klienci mogą liczyć na komfortowe i indywidualne warunki rozmowy o ich sytuacji finansowej. Pokoje spotkań specjalnie przystosowane są do wykonywania naszej pracy. Dzięki odpowiedniej przestrzeni, ułożeniu pokoju, zainstalowanych dużych monitorach możemy swobodnie i indywidualnie rozmawiać z naszymi klientami o szczegółach kredytu hipotecznego. Biorąc udział w projektowaniu biura mieliśmy zamiar, żeby to nie było typowe i szablonowe biuro. Marzyła nam się praca w miejscu, które będzie się odróżniało.
Pokoje spotkań są tematycznie poświęcone niebanalnym, sławnym i wielce zasłużonym obywatelom Polski. Jeden z pokojów honoruje Stefana Banacha – jednej z najznamienitszych umysłów polskiej matematyki. Natomiast drugi z pokojów honoruje Ernesta Malinowskiego – znanego na całym świecie konstruktora mostów. Chcieliśmy w ten sposób przybliżyć obydwie postacie, które mimo wielkich zasług dla szerszego ogółu pozostają nie do końca odgadnionymi personami.

Pokój spotkań im. Stefania Banacha

Pokój spotkań im. Ernesta Malinowskiego

Backoffice

Gdzie mieści się nasze biuro?

Formularz kontaktowy