x

O blogu kredytowym

Kredyty hipoteczne  – O blogu

blogkredytowy.pl i moja filozofia pracy… Od zawsze w polskim Internecie brakowało mi specjalistycznego i subiektywnego (proszę nie mylić z opłacanym) spojrzenia na kwestie kredytów hipotecznych. Spojrzenia takiego, aby zrozumiał klient – czyli zazwyczaj osoba, która nie ma specjalnego przygotowania merytorycznego powyższych kwestiach. Kredyty hipoteczne to bardzo skomplikowane produkty finansowe. Błędy popełnione przy wyborze banku i oferty mogą mieć negatywne skutki ze względu na wysokie kwoty finansowania. W Internecie owszem natkniesz się na wiele świecących stron, zachęcających do kliknięcia w reklamę, ale czy tak naprawdę można gdzieś dowiedzieć się „co w trawie piszczy…?”. Moim zdaniem niestety nie. W związku z tym postanowiłem poświęcić trochę swojego czasu i podzielić się z Tobą swoją wiedzą. Być może to, co tu znajdziesz, okaże się przydatne i wybór kredytu hipotecznego będzie łatwiejszy i bardziej świadomy. Być może znajdziesz tu informacje, które pozwolą Ci przejść przez proces brania kredytu suchą stopą.

blog hipoteczny

blogkredytowy.pl ma opisywać, tłumaczyć zawiłości, prostować nieprawdę i mity, a także ułatwiać poszukiwania.

Kredyty hipoteczne to produkty różniące się od siebie wieloma aspektami. Mam nadzieję, że dzięki mnie i temu blogowi unikniesz wielu pułapek i  nietrafionych decyzji. Mam nadzieję, że z natury skomplikowane kredyty hipoteczne będą dzięki temu łatwiejsze do zrozumienia.

Jeżeli zauważysz braki, błędy, niedociągnięcia lub masz jakiekolwiek uwagi, które by spowodowały, że ten blog będzie lepszy i bardziej profesjonalny, daj znać. Zależy mi na tym :) Będę bardzo wdzięczny, jeśli uznasz, że na blogu brakuje jakiegoś tematu i zgłosisz, że warto go poruszyć. Z chęcią opiszę każde zagadnienie, które interesuje moich czytelników.

Wszystkie opublikowane na blogu hipotecznym teksty piszę samodzielnie. Nie korzystam z usług copywriterów jak 99% stron, które pozycjonują się w Internecie jako źródła wiedzy. To co tu napotkasz wynika w 100% z mojej wiedzy, doświadczenia i obserwacji.

Jeśli uważasz blog za wartościowy, proszę podziel się nim w mediach społecznościowych. Pomaga mi to dotrzeć do innych ludzi i zwiększać zasięgi.

Do dzieła zatem :)

Michał Dawidowicz

**********************************************************************************

Autor: Michał Dawidowicz, Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych w firmie Plan Finance Michał Dawidowicz oświadcza, iż blogkredytowy.pl to miejsce, w którym zamieszczane są subiektywne oceny i spostrzeżenia. Dopuszczam możliwość popełnienia błędu, choć jednocześnie zapewniam, że nie są one następstwem zamierzonego działania. Jeśli zauważysz coś niezgodnego z rzeczywistością, proszę o kontakt – z pewnością sprostuję to najszybciej jak się da. Nie odpowiadam za skutki prawne, ekonomiczne i inne wynikających z decyzji podejmowanych w oparciu o informacje zamieszczone na blogu. Wszystkie decyzje czytelnik podejmuje na własną odpowiedzialność.

Formularz kontaktowy