x

Referencje

Referencje uzyskane od moich klientów to podstawa mojej działalności jako właściciela firmy doradczej i Specjalisty ds. Kredytów Hipotecznych. Na rynku panuje bardzo duża konkurencja, ja sam nie mam dużego wsparcia marketingowego i, co najważniejsze, klienci wolą korzystać z usług osób sprawdzonych. Mają rację! Kredyt hipoteczny często dotyczy bardzo wysokich kwot – niewłaściwy dobór osób wspierających wzięcie kredytu bądź ich niekompetencja  mogą doprowadzić do ogromnych strat. Na zaufanie trzeba bardzo długo pracować, mnie się to udało i dziś mogę pochwalić się ponad czterema setkami referencji.

Oto wycinki z ich części…:

P.Piasecka

„…Pan Michał Dawidowicz podjął się trudnego zadania, ponieważ na załatwienie wszystkich formalności mieliśmy niecały miesiąc(od podpisania umowy przedwstępnej do przelania pieniędzy na konto sprzedającego). Cechuje go rzetelne i fachowe podejście, jak również pełne zaangażowanie i cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich czasami nawet zawiłych aspektów. Niewątpliwym atutem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta, częste kontakty, pomoc przy wypełnianiu wniosków…”

P.Bąk

„…Pan Michał Dawidowicz wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego a także głęboką wiedzą na temat sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pomimo tego że mój przypadek był dość trudny, a szansa na kredyt niewielka udało się nam wywalczyć upragniony kredyt. Myślę że bez pomocy Pana Michała nie miałabym teraz swojego upragnionego mieszkania jest ona bardzo sumienną i zaangażowaną w swoja pracę osobą. Pomógł mi skompletować dokumenty, na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu.…”

5

„…Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała Dawidowicza z Plan Finance – Niezależni Doradcy Finansowi jako profesjonalnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego. Jest bardzo kontaktowy, sumienny, odpowiada na pytania tak że laik jest w stanie zrozumieć kredytowe zawiłości…”

P.Sławińscy

„…Zaangażowanie Pana Michała sprawiło, że wszystkie formalności zostały dopełnione w sposób komfortowy i przy ograniczonym naszym udziale. Rzetelny i profesjonalny stosunek do prowadzonych działań sprawił, że wniosek kredytowy został rozpatrzony pozytywnie w spodziewanym terminie….”

P.Zawalski

”…Doradca Finansowy – Pan Michał Dawidowicz wykazał się rozległą wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz bieżącej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych. Pan Michał jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę. Wybrał najkorzystniejszą ofertę dla nas, pomógł skompletować wymagane dokumenty, czasem wykraczając poza zakres standardowej usługi(np. występowanie w imieniu klienta), na bieżąco informował telefonicznie i mailowo o postępach w procesowaniu wniosku…”

Obraz-5

”…Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance jako profesjonalnego doradcę kredytowego. W poprzednich referencjach zaznaczyłem, że w sprawie kredytu na budowę domu zwrócę się do Pana Michała-tak też zrobiłem. Nie była dla mnie zaskoczeniem jego fachowość oraz znajomość tematu…”

Obraz-6

”…Pan Michał Dawidowicz w trakcie pracy w moim imieniu znakomicie wypełniał swoje zadania i obowiązki. Jest osobą, która charakteryzuje sumienność, punktualność i obowiązkowość. Podchodzi do klienta w sposób , z którym nie spotkałem się we wcześniejszej pracy z innymi doradcami finansowymi – do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nie stosuje schematów, których można doświadczyć korzystając z usług powszechnie znanych i popularnych firm z branży doradztwa kredytowego…”

Obraz-9

”…Pan Michał współpracował z nami przy wyborze odpowiedniego dla nas kredytu mieszkaniowego w okresie od października 2009 do stycznia 2010. Cechujące go sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były gwarancją dobrze dobranego kredytu do naszych potrzeb…”

Obraz-83

”…We wrześniu 2009 r. miałem przyjemność korzystać z usług Pana Michała Dawidowicza podczas procesu uzyskiwania kredytu na zakup mieszkania w Ząbkach. Kupując mieszkanie w 2009 r. po raz pierwszy miałem styczność z kredytem hipotecznym, dlatego też potrzebowałem doradcy kredytowego, który profesjonalnie, sprawnie i skutecznie przeprowadzi mnie przez proces uzyskiwania kredytu. Takim doradcą okazał się Pan Michał Dawidowicz…”

Obraz-79

”…Pan Michał Dawidowicz świadczył swoje usługi doradztwa kredytowego w doborze kredytu hipotecznego i przygotowaniu dokumentacji bankowej w okresie czerwiec 2009 – maj 2010. Cechujące Pana Michała Dawidowicza sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy…”
”…Duża samodzielność w realizacji działań czynią Pana Michała Dawidowicza idealnym doradcą, głęboko zaangażowanym w interes Klienta i identyfikującym się z nim…”

Obraz-68

”…Zadanie postawione przed Panem Michałem w moim mniemaniu nie należało do łatwych. Kryteria, obostrzenia banku w stosunku do pożądanej przez nas waluty oraz wysokości kredytu a także złożona struktura dochodów bardzo zawęziły ofertę dostępną na rynku,pomimo to sięgnęliśmy po jeden z najlepszych na daną chwile produktów na rynku.
Od pierwszego spotkania, aż po złożenie podpisów na umowie, współpracę z Panem Michałem oceniam wzorowo, wręcz powyżej oczekiwań…”

Obraz-65

”…Gorąco polecam wszystkim usługi Doradcy Finansowego z firmy Plan Finance Pana Michała Dawidowicza. Szybka, fachowa i miła obsługa od pierwszego spotkania. Doradca w pełni zorientowany w sytuacji rynkowej w momencie wyboru kredytu, jak i w trakcie całego procesu uzyskiwania pożyczki. Ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, czasem wykraczające poza zakres standardowej usługi…”

Obraz-52

”…Jestem pod wielkim wrażeniem zawodowego podejścia do sprawy doradztwa przez Pana Michała. Maksymalne zaangażowanie i doskonała komunikacja utwierdzają mnie w tym, że mój doradcy był słuszny. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Michała Dawidowicza wszystkim przyszłym posiadaczom własnego mieszkania…”

Obraz-49

”…Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Plan Finance i Pana Michała Dawidowicza jako profesjonalnego i rzetelnego doradcę kredytowego. Pan Michał wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa w sprawie kredytu hipotecznego, a także bardzo cenną jak się okazało umiejętnością przewidywania…”
”…Sam kredyt udało się pozyskać bardzo sprawnie i szybko a kontakt w razie potrzeby z Panem Michałem pozostał tak samo dobry po podpisaniu umowy jak przy rozpoczęciu współpracy…”

Obraz-46

”…Pełen profesjonalizm, te dwa słowa najlepiej opisują Pana Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance, z którym mieliśmy zaszczyt pracować w trakcie ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Dzięki Jego pomocy, proces uzyskania kredytu przebiegł szybko i bezproblemowo. Pan Michał w bardzo zrozumiały sposób wprowadził nas w tematykę kredytów hipotecznych, wykazując przy tym szczegółową wiedzę w tej dziedzinie…”

Obraz-43

”…We wrześniu Pan Michał Dawidowicz wspierał mnie podczas załatwiania kredytu hipotecznego. Powierzone obowiązki wykonywał sumiennie i odpowiedzialnie, wykazywał się własną inicjatywą, był wsparciem na każdym etapie ustaleń prowadzonych w banku(nawet już po podpisaniu umowy)…”

Obraz-40

”…Pragnę gorąco polecić Pana Michała Dawidowicza jako doradcę kredytowego. W październiku 2012 roku pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny o wyznaczonych przez nas parametrach. Wykazał się profesjonalnym podejściem do pracy i cierpliwością – spotykał się z nami wiele razy gdy zmienialiśmy nasze preferencje oraz zaoszczędził nam mnóstwo pracy przy wypełnianiu i uzupełnianiu wniosku kredytowego…”

Obraz-37

”…Z pełną odpowiedzialnością możemy dziś powiedzieć, że praca z Panem Michałem była czystą przyjemnością. Wszystko sprawnie i szybko, dobry miły kontakt i dyspozycyjność Pana Michała ułatwiły nam okres oczekiwania na decyzję kredytową…”

Obraz-34

”…W listopadzie 2012 roku wraz z Małżonką powierzyliśmy Panu Michałowi Dawidowiczowi doradztwo oraz późniejsze prowadzenie procedur, związanych z wyborem i podjęciem kredytu hipotecznego na terenie Miasta Stołecznego Warszawy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Michał Dawidowicz wykazuje, nie bywałą w tej branży, rzeczowość, wiedzę oraz zachowuje przez pełen okres współpracy wysoki profesjonalizm zawodowy i merytoryczny…”

Obraz-31

”…Szczerze polecamy usługi Pana Michała Dawidowicza z firmy Plan Finance w zakresie doradztwa kredytowego i profesjonalnego wsparcia merytorycznego…”
”…Pan Michał zawsze był pod telefonem i mailem, dostarczał i odbierał od nas wszystkie dokumenty przez co nie traciliśmy czasu na jeżdżenie do banku. Jest osobą sumienną, rzetelną i cierpliwą…”

Obraz-25

”…Doradca kredytowy – Pan Michał Dawidowicz wykazał się szeroką wiedzą z zakresu doradztwa kredytowego oraz doskonałą znajomością bieżących ofert kredytów hipotecznych. Pomogło to w wybraniu najkorzystniejszej oferty na rynku oraz zakończenie procesu kredytowego z pełnym sukcesem. Pan Michał Dawidowicz okazał się odpowiedzialną i sumienną osobą…”

Obraz-22

”…Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować usługi Pana Michała Dawidowicza każdemu, kto pragnie pozyskać kredyt hipoteczny w możliwie jak najkrótszym czasie, na najlepszych dostępnych w danym momencie warunkach rynkowych…”

”…Usługi Pana Michała Dawidowicza to przede wszystkim gwarancja profesjonalizmu, bezpieczeństwa i ogromna oszczędność czasu. Co niezwykle istotne, świadczenie usługi nie kończy się w momencie podpisania dokumentów bankowych – Pan Michał Dawidowicz otwarcie i rzetelnie odpowiada na nurtujące klientów pytania również po podpisaniu umowy kredytowej…”

Obraz-19

”…Z wielką przyjemnością chcę polecić usługi doradztwa kredytowego Pana Michała Dawidowicza. Przez cały czas starań o kredyt mieszkaniowy Pan Michał Dawidowicz wykazywał się wiedzą merytoryczną, profesjonalizmem, rzetelności ą i sumiennością oraz – co najważniejsze – ogromną cierpliwością w wyjaśnianiu szczegółów kolejnych etapów i egzekwowaniu wymaganych dokumentów…”

Obraz-15

”…Pan Michał Dawidowicz pośredniczył nam w procedurze ubiegania się o kredyt hipoteczny na zakup domu. Cały proces, dzięki Panu Michałowi przebiegł szybko i sprawnie a ilość formalności została zmniejszona do minimum. Pan Michał dał się poznać jako osoba odpowiedzialna i doskonale zorganizowana…”

Obraz-12

”…Pan Michał pomógł nam w uzyskaniu drugiego kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Przeprowadził nas sprawnie przez cały proces formalności i dokumentacji. Kupowana nieruchomość była w innym mieście niż mieszkamy, natomiast zaangażowanie i elastyczność Pana Michała sprawiły, że odległość nie stanowiła żadnego ograniczenia…”

Referencje

Formularz kontaktowy