x

Zespół ekspertów kredytowych

Zespół ekspertów kredytowych

Najważniejsi w każdej firmie są ludzie. Jeśli będziesz się otaczał świetnymi i doświadczonymi specjalistami, to sukces nie będzie zaskoczeniem. Półtora roku temu, chwilę po przeniesieniu do nowego biura podjąłem decyzję o “małej” rewolucji w mojej firmie. Pomyślałem, że pracuję już kilka lat w branży, więc znam trochę osób. Telefon po telefonie, rozmowa po rozmowie i tak powoli zmierzamy do celu – najlepszego zespołu hipotecznego na rynku.

Michał Dawidowicz

#Stanowisko
Właściciel, ekspert kredytowy, pomysłodawca.

#Doświadczenie
Od 13 lat pracuję jako ekspert kredytowy, specjalizując się w kredytach hipotecznych. Moje doświadczenie to ponad 1 000 zrealizowanych transakcji. Prawdopodobnie spotkałem się z każdym możliwym przypadkiem kredytowym we współpracy z klientem.

#Silne strony
Bardzo dobra znajomość procedur bankowych. Zachowuję spokój w nerwowych momentach. Wiem, czego oczekuje klient. Potrafię przewidzieć różne scenariusze i wiem jak zabezpieczyć interesy klienta.

#Co lubię w mojej pracy
Bardzo lubię kontakt z ludźmi i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów. Nade wszystko cenię sobie szczęście, jakie widuję po realizacji marzenia w postaci zakupu lub budowy „własnego gniazdka”. Uwielbiam rywalizację i spełnianie założonych celów.

Michał Wójtowicz

#Stanowisko
Starszy Ekspert kredytowy

#Doświadczenie
W branży kredytowej pracuję od 13 lat. Mogę pochwalić się ponad 1 000 zrealizowanych transakcji. Budowa domu, zakup mieszkania lub sfinansowanie działki nie mają dla mnie żadnych tajemnic.

#Silne strony
Uważam, że świat można przedstawić za pomocą matematyki. W związku z tym zgłębiam tajniki Excela. Stworzyłem na potrzeby działania firmy kalkulator kredytowy, którym możemy policzyć absolutnie wszystkie aspekty związane z Twoim kredytem hipotecznym.

#Co lubię w mojej pracy
Lubię liczyć, zagłębić się w sytuacje klientów, a następnie zaproponować coś niestandardowego. Nade wszystkim lubię kontakt z klientem. Uważam, że dobra atmosfera jest jednym z fundamentów sukcesu.

Maciej Wiśniewski

#Stanowisko
Ekspert kredytowy

#Doświadczenie
Mimo młodego wieku za mną już 4 lata pracy w branży kredytów hipotecznych. Szkoliłem się u najlepszych ekspertów. Uczestniczyłem w obsłudze kilkuset transakcji związanych z inwestycjami w nieruchomości.

#Silne strony
Moim konikiem jest znajomość procedur bankowych. Cały czas się szkolę, żeby podnieść swoje umiejętności i wiedzę. Dzięki temu potrafię znaleźć rozwiązanie, nawet dla najbardziej skomplikowanych przypadków.

#Co lubię w mojej pracy
Lubię pomagać ludziom w spełnianiu ich marzeń. Kredyt hipoteczny w mojej opinii to 100 kroków i każdy z nich jest istotny. Umiem rozplanować inwestycję tak, żeby przejść z punktu A do punktu Z.

Andrzej Kurek

#Stanowisko
Ekspert kredytowy

#Doświadczenie
Przez 14 lat pracowałem jako doradca bankowy (Deutsche Bank, Citi Handlowy) w segmencie kredytów hipotecznych. Pomagałem w uzyskaniu praktycznie każdego kredytu: od zakupu małych działek po inwestycje sięgające kilku milionów złotych.

#Silne strony
Umiejętność znalezienia rozwiązania dla wszystkich przypadków. Lubię zgłębiać przypadek klienta, w tym pomaga mi doświadczenie i wiedza. Cenię sobie dobre relacje z klientami i pracownikami banków. Dzięki temu jestem w stanie przeprowadzić transakcje w najlepszy z możliwych sposobów.

#Co lubię w mojej pracy
Lubię być odpowiedzialny i spełniać założone cele. W kredycie hipotecznym podoba mi konieczność uporządkowania transakcji tak, żeby ta zakończyła się sukcesem. Lubię dokonywać analizy przypadku i wynajdywać niestandardowe rozwiązania.

Formularz kontaktowy