sidebar
x

O blogu kredytowym

Kredyty hipoteczne  – O blogu

BlogKredytowy.pl i nasza idea… Od zawsze w polskim Internecie brakowało mi specjalistycznego i subiektywnego (proszę nie mylić z opłacanym) spojrzenia na sprawy kredytów hipotecznych. Spojrzenia takiego by zrozumiał to klient zazwyczaj osoba nie mająca specjalnego przygotowania do powyższej tematyki. Kredyty hipoteczne to bardzo skomplikowane produkty finansowe. Popełnione błędy przy wyborze banku i oferty mogą mieć negatywne skutki ze względu na wysokie kwoty finansowania. W Internecie owszem natkniesz się na wiele stron święcących i zachęcających do kliknięcia w reklamę, ale czy tak naprawdę można gdzieś dowiedzieć się „…co w trawie piszczy…?”. Moim zdaniem niestety nie. W związku z tym postanowiłem poświęcić trochę swojej wiedzy i czasu dla Ciebie. Być może to co tu znajdziesz przyda Ci się i wybór kredytu hipotecznego będzie łatwiejszy i bardziej świadomy. Być może znajdziesz tu informacje, które pozwolą Tobie przejść przez proces kredytu suchą stopą.

O blogu

BlogKredytowy.pl ma opisywać,tłumaczyć zawiłości, prostować nieprawdę i mity a także ułatwiać poszukiwania. Kredyty hipoteczne to produkty różniące się od siebie wieloma aspektami. Dzięki mnie i temu blogowi mamy nadzieję że unikniesz wielu pułapek i  nietrafionych decyzji. Mam nadzieję że skomplikowane z natury kredyty hipoteczne będą dzięki temu łatwiejsze.

Jeżeli zauważysz braki, błędy, niedociągnięcia cokolwiek by spowodowało że ten blog będzie lepszy i bardziej profesjonalny daj znać. Zależy mi na tym :). Będę bardzo wdzięczny jeśli zgłosisz temat do podjęcia a którego brakuje na blogu. Z chęcią opiszę każde zagadnienie

Do dzieła zatem :)

Michał Dawidowicz

**********************************************************************************

Autor: Michał Dawidowicz, Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych w firmie Plan Finance Michał Dawidowicz oświadcza, iż BlogKredytowy.pl to miejsce w którym zamieszczane są subiektywne oceny i opisy. Dopuszczam możliwość popełnienia błędu choć jednocześnie zapewniam że nie wynikły z zamierzonego działania. Jeśli zauważysz coś niezgodnego z rzeczywistością proszę o kontakt, z pewnością to sprostuję najszybciej jak się da. Nie odpowiadam za skutki prawne,ekonomiczne i inne podejmowane w oparciu o zamieszczone na blogu informacje.