sidebar
x

O mnie

Cześć,

Nazywam się Michał Dawidowicz i od stycznia 2009 roku jestem właścicielem firmy pośrednictwa kredytowego Plan Finance z siedzibą w Warszawie. Przez ten czas pomogłem uzyskać kredyt hipoteczny ponad siedmiuset (mam nadzieję, ze zadowolonym:)) klientom. Prawdopodobnie spotkałem się już z każdym specyficznym przypadkiem, jaki może przytrafić się doradcy kredytowemu.

Jako właściciel firmy pośrednictwa, a przede wszystkim Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych, na co dzień zajmuję się obsługą klientów i szeroko rozumianym procesowaniem wniosków o kredyt hipoteczny.

Podczas pierwszego kontaktu z klientem staram się zebrać jak najwięcej danych dotyczących struktury dochodów, wymarzonej nieruchomości oraz indywidualnych oczekiwań i wymagań. Następnie przygotowuję kilka pasujących i najlepszych ofert, które przedstawiam na spotkaniu. Spotkanie potrafi trwać nawet do 3 godzin, dzięki czemu mam możliwość wytłumaczenia wszelkich zawiłości kredytowych „od A do Z”. Moi klienci zawsze znają wszelkie koszta i specyfikę danej oferty. Po akceptacji współpracy z moją osobą przez klienta przesyłam mu listę dokumentów oraz niezbędne druki do złożenia wniosków.

Po skompletowaniu dokumentów spotykamy się i wypełniamy bankowe druki. W ciągu 1–2 dni składam wnioski w wybranych bankach. Od tego momentu zaczyna się proces weryfikacji wniosków. Proces ten, w zależności od banku i sytuacji, trwa od 1 tyg. do nawet 1,5 miesiąca. Przez ten czas na bieżąco informuję o postępach, brakach i dodatkowych prośbach ze strony analityka.

Po uzyskaniu decyzji pomagam w negocjacjach oraz pomagam wybrać najlepszą ofertę, porównując wszystkie parametry. Wyjaśniam wątpliwości i zawiłości zawarte w umowach kredytowych. Jeśli wszystko jest zrozumiałe i akceptowalne, umawiam się na spotkanie w banku w celu podpisania umowy. W zależności od banku robię to osobiście lub towarzyszę klientom. W każdym momencie mój klient może liczyć na moją pomoc, nigdy – nawet podczas kłopotów – nie odpuszczam i staram się uzyskać spodziewany efekt.

Moja rola specjalisty kredytowego nie kończy się na podpisaniu umowy. W razie potrzeby pomagam klientom w sprawach związanych m.in. z notariuszem, wpisem do ksiąg wieczystych, deklaracją PCC‑3, uruchomieniem kredytu i innymi kwestiami. Jednocześnie zapewniam klientom kontakt z mojej strony w przypadku, gdyby na rynku w przyszłości pojawiła się lepsza oferta, a co za tym idzie – możliwość refinansowania kredytu, by uzyskać lepsze warunki cenowe.

Przez ten krótki okres na bardzo konkurencyjnym rynku wyrobiłem sobie własną markę. 90% moich klientów to osoby z polecenia, potrafię pochwalić się kilkudziesięcioma referencjami, załatwiałem sprawy kredytowe w niemal każdym miejscu w Polsce m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Słupsku, Krakowie, Katowicach , Legnicy, Gdańsku i w wielu innych mniejszych miastach. Gwarantuję, że każdy z klientów uzyska ode mnie szybką, profesjonalną i kompleksową pomoc.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do regularnego czytania!

Pozdrawiam

Michał Dawidowicz

michał dawidowicz

Michał Dawidowicz Doradca Kredytowy Warszawa<– tu znajdziesz mój profil w biznesowym serwisie GoldenLine.pl

Michał Dawidowicz Kredyty Hipoteczne Warszawa <– tu znajdziesz mój profil w biznesowym serwisie Linkedin.com