x

Współpraca

Współpraca marketingowa

Cześć !

Jeśli tutaj jesteś, to znaczy że jesteś zainteresowany podjęciem współpracy ze mną. To świetnie, bo ja również  jestem zainteresowany rozwojem bloga i zwiększaniem zasięgów. Nie zamykam drzwi przed żadnym rozwiązaniem, pod warunkiem że Twoja propozycja jest uczciwa, przynosi faktyczne korzyści końcowemu klientowi, jest wartościowa i jakkolwiek związana z branżą, którą promuję poprzez swój blog.

Jestem zorientowany na współpracę w zakresie:

⇒ Wpisy gościnne.
⇒ Artykuły sponsorowane zawierające lokowanie produktu.
⇒ Ciekawe akcje marketingowe w social media.
⇒ Wykup powierzchni reklamowej w postaci baneru.
⇒ Szkolenia lub wykład.
⇒ Recenzja produktu.

Interesuje mnie współpraca z bankami, serwisami i blogerami: kredytowymi, finansowymi, parentingowymi, wykończeniowymi  i budowlanymi.

“Marketing z wąsem” mnie nie interesuje. Wszystkie firmy z końcoweczką -ex czy też -pol pozdrawiam. Nie interesuje mnie również współpraca “na asapie”działam szybko. Rozmawiam przez telefon a nie mam calla. Stawiam problemom czoła a nie czlendżuję. Rozwiązuję problemy a nie kejsy. Jakoś drażni mnie ta korporacyjna nowomowa.

Co otrzymujesz? Po pierwsze partnera biznesowego, który jest uczciwy, sumienny, profesjonalny i kreatywny. Mam pomysły, wiem jak działa Internet, czuję psychologię Internautów i potrafię to wszystko połączyć. Po drugie, a może przede wszystkim otrzymujesz obecność na największym blogu o tematyce kredytów hipotecznych. Po trzecie…porozmawiajmy.

Niemniej forma bloga nie zostanie zmieniona. Blog będzie merytoryczny, uczciwy i prowadzony językiem przystępnym dla zwykłych ludzi. To jest i będziemy niezmienne.

Pozdrawiam
Michał Dawidowicz
blogkredytowy.pl – Kredyty Hipoteczne Okiem Praktyka

Formularz kontaktowy