sidebar
x

Współpraca

Współpraca

Cześć !. Jeśli tutaj jesteś to znaczy że jesteś zainteresowany współpracą. To świetnie bo ja też jestem gotowy na współdziałanie. Nie zamykam drzwi przed żadnym rozwiązaniem pod warunkiem że Twój produkt jest uczciwy, przynosi faktyczne korzyści końcowemu klientowi, jest wartościowy i jakkolwiek związany z branżą, którą promuję poprzez swój blog.

Jestem zorientowany na współpracę w zakresie:

⇒ Wpisy gościnne
⇒ Artykuły sponsorowane zawierające lokowanie produktu
⇒ Ciekawe akcje marketingowe w social media
⇒ Wykup powierzchni reklamowej w postaci baneru
⇒ Szkolenia lub wykład
⇒ Recenzja produktu

„Marketing z wąsem” mnie nie interesuje :). Wszystkie firmy z końcoweczką -ex czy też -pol pozdrawiam. Nie interesuje mnie również współpraca „na asapie”działam szybko. Rozmawiam przez telefon a nie mam calla. Stawiam problemom czoła a nie czlendżuję. Rozwiązuję problemy a nie kejsy.

Co otrzymujesz? Po pierwsze partnera biznesowego, który jest uczciwy, sumienny, profesjonalny i kreatywny. Mam pomysły, wiem jak działa Internet, czuję psychologię Internautów i potrafię to wszystko połączyć. Po drugie obecność na największym blogu o tematyce kredytów hipotecznych. Po trzecie…porozmawiajmy.

Niemniej forma bloga nie zostanie zmieniona. Blog będzie merytoryczny, uczciwy, prowadzony językiem przystępnym dla zwykłych ludzi. To jest niezmienne 4life :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych na stronie blogkredytowy.pl dla potrzeby kontaktu, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)