x

Najciekawsze

3

Wniosek kredytowy

Ile się czeka na kredyt hipoteczny?

Proces załatwienia kredytu hipotecznego jest zazwyczaj długi. ➤ Jak się przygotować? Ile średnio załatwia się kredyt hipoteczny?➤ Jakie są poszczególne etapy starania się o kredyt mieszkaniowy? Na co należy zwrócić uwagę?➤ Czyta nas dziennie ponad 1000 osób!
65

Księga wieczysta

Jak wpisać hipotekę do księgi wieczystej?

Jak wpisać hipotekę do księgi wieczystej? ➤ Koszt, czas oczekiwania na wpis, ubezpieczenie pomostowe ➤ 100% wiedzy o księdze wieczystej!
134

Wniosek kredytowy

Odmowa kredytu hipotecznego? 20 najczęstszych powodów decyzji negatywnych

Dowiedz się, jakie problemy możesz napotkać w związku z Twoim dochodem, co może być nie tak z Twoją nieruchomością, by bank ją odrzucił oraz jak sytuacje osobiste może wpłynąć negatywnie na uzyskanie kredytu hipotecznego.
33

Banki

Pekao Kredyt hipoteczny – 31 najważniejszych cech oferty

Kredyt hipoteczny Pekao S.A➤ Oprocentowanie zmienne czy stałe, warunki cenowe, wcześniejsza spłata, jakie dochody akceptuje bank? ➤ Najważniejsze zagadnienia związane z kredytem w PeKaO S.A !
57

Banki

ING kredyt hipoteczny – 29 ciekawych wątków

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowych na rynku ➤ ING charakteryzuje się mnogością ciekawych rozwiązań. Które z nich pasują dla Ciebie?➤ Dlaczego tak wiele osób zaciąga kredyt hipoteczny w ING? ➤ Odpowiedzi na te pytania i wiele innych w artykule, sprawdź już dziś!
24

Księga wieczysta

Jak wykreślić hipotekę z księgi wieczystej?

Co trzeba zrobić żeby wykreślić hipotekę z księgi wieczystej?➤ Dokumenty, formuła wypełnienia wniosku oraz koszty ➤ Wszystkie informacje w jednym miejscu!
30

Nieruchomości

Kredyt na budowę domu – kompletny poradnik

Dowiedz się jak prawidłowo zorganizować kredyt hipoteczny na budowę domu, jak banki liczą Twoją zdolność kredytową oraz jakie dokumenty są niezbędne do dostania kredytu hipotecznego.
64

Wniosek kredytowy

Kredyt hipoteczny a działalność gospodarcza. 16 najważniejszych kwestii

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Sprawdź czy bank udzieli ci kredytu ➤ Jak banki liczą dochody dla osób uzyskujących dochody z działalności? Czy zobowiązania firmowe liczą się do zdolności kredytowej? Jakie dokumenty trzeba przedstawić w celu uzyskania kredytu? ➤ Przeczytaj już dziś!

Formularz kontaktowy