x

Ostatnio komentowane

26

Nieruchomości

Kredyt na budowę domu kompletny poradnik

Przeczytaj, jak prawidłowo zorganizować hipoteczny kredyt na budowę domu. ➤ Jakie dokumenty są wymagane do wniosku kredytowego? Jakie są minimalne wymagania banków dotyczące budowy 1 m²? Co to jest finansowanie naprzemienne i karencja? ➤ Dowiedz się więcej!
1

Kredyty hipoteczne

Wzrost stopy procentowej, czyli jak zabezpieczyć swoje raty!

Wzrost stopy procentowej ➤ Co możesz zrobić, żeby zabezpieczyć się przed wzrostem WIBOR? ➤ Nadpłata, refinansowanie, krótki okres kredytowania? ➤ 100%!
105

Banki

Kredyt hipoteczny w PKO BP – 32 bardzo ciekawe parametry oferty

Ciekawostki dotyczące kredytu hipotecznego w PKO BP ➤ Od czego zależy przyznanie kredytu? Warunki wcześniejszej spłaty. Jaki jest maksymalny wiek kredytobiorcy? Kredyt hipoteczny w programie MdM. W jakiej walucie można wziąć kredyt? ➤ Przeczytaj wpis i dowiedz się wszystkiego o kredycie hipotecznym w PKO BP!
2

Kredyty hipoteczne

Rata równa czy malejąca? Na czym więcej zaoszczędzisz?

Rata równa czy malejąca? Co jest tańsze? ➤ Jaka jest różnica w odsetkach? Czy aby na pewno rata malejąca jest lepsza? ➤ Nie znajdziesz lepszego źródła!
11

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem ➤ Rata zmienna czy rata stała? Pomyśl o swoim bezpieczeństwie! ➤ Oprocentowanie stałe bez tajemnic!
8

Refinansowanie

Refinansowanie kredytu hipotecznego, czyli jak zaoszczędzić 100 000 PLN!

Refinansowanie kredytu hipotecznego to przeniesienie kredytu z droższego banku do tańszego. Sprawdź kiedy warto skorzystać z takiej możliwości? ➤ Ile można zaoszczędzić refinansowanie kredytu? Jakie są koszty zamiany banku? ➤ Dowiedz się więcej o refinansowaniu kredytu!
3

Kredyty hipoteczne

Analiza kredytowa, czyli jak banki sprawdzają wnioski kredytowe?

Analiza kredytowa, czyli co banki analizują sprawdzając Twój wniosek kredytowy ➤ Dochody, historia kredytowa, gospodarstwo domowe i inne ➤ Do czego banki potrafią się przyczepić? ➤ 100% informacji!
5

Banki

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy– 29 najciekawszych parametrów oferty

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy ➤ Prowizja, oprocentowanie, zdolność kredytowa, wcześniejsza spłata i inne ➤ Najlepszy opis oferty hipoteki w Internecie!

Formularz kontaktowy